CR0805-FX-4530ELF
Partnumber:
CR0805-FX-4530ELF
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 453 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R