CR0805-FX-4532ELF
Partnumber:
CR0805-FX-4532ELF
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 45.3K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R