CR1206-FX-4321ELF
Partnumber:
CR1206-FX-4321ELF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 4.32K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R