CR1206FX3323ELF
Partnumber:
CR1206FX3323ELF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 332K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R