CR2512-JW-511ELF
Partnumber:
CR2512-JW-511ELF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
New Strength Medical
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 510 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Pad SMD T/R