CR54NP-5R0MC
Partnumber:
CR54NP-5R0MC
Manufacturer:
Sumida
products.category:
C/R/E
Availability:
6240000 in stock
SKU:
CR54NP-5R0MC
Package
Inductor Power Unshielded Drum Core 5uH 20% 7.96MHz Ferrite 2.6A 0.0442Ohm DCR T/R