CR54NP-6R4MC
Partnumber:
CR54NP-6R4MC
Manufacturer:
Sumida
products.category:
C/R/E
Availability:
644000 in stock
SKU:
CR54NP-6R4MC
Package
Inductor Power Unshielded Drum Core 6.4uH 20% 7.96MHz Ferrite 2.2A 0.052Ohm DCR T/R