CRA04S08322R1FTD
Partnumber:
CRA04S08322R1FTD
Manufacturer:
Vishay
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 22.1 Ohm 1% ±100ppm/°C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive T/R