CRA04S08324R0JTD
Partnumber:
CRA04S08324R0JTD
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 24 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive T/R