CRA06E0832K20FTA
Partnumber:
CRA06E0832K20FTA
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 2.2K Ohm 1% ±100ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R