CRA06E08333R2FTA
Partnumber:
CRA06E08333R2FTA
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 33.2 Ohm 1% ±100ppm/°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R