CRA06E083475RFTA
Partnumber:
CRA06E083475RFTA
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 475 Ohm 1% ±100ppm/°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R