CRA12E1023K30JTR
Partnumber:
CRA12E1023K30JTR
Manufacturer:
Vishay
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 3.3K Ohm 5% ±200ppm/°C BUS Molded 10-Pin 2512(8 X 1206) Convex SMD Automotive T/R