CRB2A4E101JT
Partnumber:
CRB2A4E101JT
Manufacturer:
Kyocera
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 100 Ohm 5% ±250ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD T/R