CRCW0402105KFKED
Partnumber:
CRCW0402105KFKED
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 105K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R