CRCW040210K0FKEDHP
Partnumber:
CRCW040210K0FKEDHP
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 10K Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R