CRCW04021K21FKED
Partnumber:
CRCW04021K21FKED
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 1.21K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200