CRCW040220K0FKED
Partnumber:
CRCW040220K0FKED
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 20K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R