CRCW040243K2FKED
Partnumber:
CRCW040243K2FKED
Manufacturer:
Vishay
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 43.2K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R