CRCW04024K99FKED
Partnumber:
CRCW04024K99FKED
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 4.99K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R