CRCW04024R70JNED
Partnumber:
CRCW04024R70JNED
Manufacturer:
Vishay
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 4.7 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R