CRCW04027K87FKED
Partnumber:
CRCW04027K87FKED
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 7.87K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R