CRCW04028K25FKEDHP
Partnumber:
CRCW04028K25FKEDHP
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 8.25K Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R