CRCW060310K0FHEAP
Partnumber:
CRCW060310K0FHEAP
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 10K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±50ppm/°C Pad SMD Automotive T/R