CRCW060310K0JNEA
Partnumber:
CRCW060310K0JNEA
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 10K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R