CRCW060313K7FKTA
Partnumber:
CRCW060313K7FKTA
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 13.7K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R