CRCW06031R20JNEAIF
Partnumber:
CRCW06031R20JNEAIF
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 1.2 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R