CRCW060322R0FKEAHP
Partnumber:
CRCW060322R0FKEAHP
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 22 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R