CRCW06032K70FKEA
Partnumber:
CRCW06032K70FKEA
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 2.7K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R