CRCW06033R00FKEAHP
Partnumber:
CRCW06033R00FKEAHP
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 3 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R