CRCW0603470KFKEA
Partnumber:
CRCW0603470KFKEA
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 470K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R