CRCW060349K9FKEA
Partnumber:
CRCW060349K9FKEA
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 49.9K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R