CRCW060351K1FKTA
Partnumber:
CRCW060351K1FKTA
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 51.1K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R