CRCW0805330RFKEAHP
Partnumber:
CRCW0805330RFKEAHP
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 330 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R