CRCW08053R09FKEA
Partnumber:
CRCW08053R09FKEA
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 3.09 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R