CRCW08054K70FKEAC
Partnumber:
CRCW08054K70FKEAC
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 4.7K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R