CRCW080550R0FKTA
Partnumber:
CRCW080550R0FKTA
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 50 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R