CRCW080556K2FKEAHP
Partnumber:
CRCW080556K2FKEAHP
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 56.2K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R