CRCW0805649RFKEB
Partnumber:
CRCW0805649RFKEB
Manufacturer:
Vishay Intertechnologies
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 649ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805, CHIP, HALOGEN FREE AND ROHS COMPLIANT