CRCW0805825RFKEB
Partnumber:
CRCW0805825RFKEB
Manufacturer:
Vishay
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 825 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R