CRCW080591K0FKEAHP
Partnumber:
CRCW080591K0FKEAHP
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 91K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R