CRCW120610R0JNEA
Partnumber:
CRCW120610R0JNEA
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 10 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R