CRCW120619K1FKEA
Partnumber:
CRCW120619K1FKEA
Manufacturer:
vishay
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 19.1K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200