CRCW1206200RFKTA
Partnumber:
CRCW1206200RFKTA
Manufacturer:
Vishay Intertechnologies
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 200ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206, CHIP, HALOGEN FREE