CRCW120623R2FKEAHP
Partnumber:
CRCW120623R2FKEAHP
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 23.2 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R