CRCW1206270KJNEA
Partnumber:
CRCW1206270KJNEA
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 270K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200