CRCW12062R00FKEAHP
Partnumber:
CRCW12062R00FKEAHP
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 2 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R