CRCW1206510KJNEA
Partnumber:
CRCW1206510KJNEA
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 510K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R