CRCW12065M36FKEA
Partnumber:
CRCW12065M36FKEA
Manufacturer:
Vishay
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 5.36M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R