CRCW12069M10JNEA
Partnumber:
CRCW12069M10JNEA
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 9.1M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R